Minust

Marco sündis 22.05.1981.a Viljandis, kus möödusid ka tema lapsepõlv ja teismeiga. Muusikapisikuga nakatus ta juba väiksena – alates lasteaiast on ta edukalt osalenud lugematutel lauluvõistlustel – nii kohaliku tähtsusega kui ka üle-eestilistel. 7-aastaselt alustas Marco ka klaveriõpinguid ja 14-aastaselt valmis ka juba esimene enda kirjutatud lugu. Lugude kirjutamine ja produtsenditöö ongi laulmise kõrval Marco teiseks kireks.

2002. aastal jõudis raadiotesse Marco esimene stuudiosingel “Vaikiv Tunne” ja ilmus ka esimene sooloplaat “Anna Aega”, mis lisaks eelnimetatud ja plaadi nimiloole “Anna Aega” sisaldas lugusid “Tunnete algus”, “Sa Tulema Pead”, “Meie Laul” jne. Enamiku laulude viisid on kirjutanud Marco.
Sama aasta jõulude eel vallutas raadioeetrid Marco sulest pärit lugu “Valge Lumeneid”, milleta ei möödu tänaseni peaaegu ükski esinemine. Aasta-aastalt järgnesid talve- ja jõulood “Küünlaleek”, “Talveteed”, “Las Lendlevad Soovid Tuules”, “Unistuste Öö” jne.

2005. aastal ilmus teine kauamängiv “Kohtume Veel”. Sellel plaadil jõudsid kuulajateni muuhulgas lood “Kaotand pea”, “Taas On Algus” jne.

2008. aastaks oli talveteemalisi lugusid kogunenud nii palju, et need anti välja kolmanda plaadina “Valge Lumeneid”. Seal leidusid kõik juba tuntud jõulu- ja talveteemalised lood kui ka värsket loomingut.

2009. aasta maikuus ilmus neljas sooloplaat “Mu Kõrval Sa”, kus leiduvad muuhulgas lood “Veel Ootan Sind”, “Me 2”, “Sa Oodata Ei Või” jne.

2013. aastal ilmus plaat nimega “Armastuse laul”

 

 
 
previous next
X